Uchwyty rowerowe

Uchwyt rowerowy FreeRide 532

Z przyjemnością prezentujemy uniwersalny uchwyt rowerowy FreeRide 532, przeznaczony do montażu na bagażniku bazowym samochodu, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji pozwala na bezpieczny i wygodny transport roweru na dachu samochodu. Dzięki dynamicznemu kształtowi i profilowanym wspornikom, uchwyt rowerowy FreeRide 532 firmy THULE, charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami aerodynamicznymi.
Czytaj dalej →

Bagażnik rowerowy na tylne drzwi samochodu

Potrzebujesz wysokiej jakości bagażnika rowerowego montowanego na tylnych drzwiach samochodu? Ma on zapewniać bezpieczny transport przynajmniej dwóch rowerów? Jeśli tak, to z całą pewnością zainteresuje Cię uchwyt rowerowy THULE ClipOn High S1 9105, który nie tylko został odpowiednio przystosowany do montażu na tylnych drzwiach, ale także umożliwia komfortowy i bezpieczny transport dwóch rowerów.
Czytaj dalej →

Uchwyt rowerowy na hak THULE Xpress

Planujesz weekendowy wyjazd w góry? Chcesz zabrać ze sobą rowery? Jeśli tak, to z całą pewnością zainteresuję Cię uniwersalny uchwyt rowerowy na hak samochodu THULE Xpress 970, który umożliwia nie tylko bezpieczny, ale także wygodny transport dwóch rowerów na haku auta.
Czytaj dalej →

Aluminiowy bagażnik rowerowy THULE ProRide

Z myślą o osobach, które na wakacyjne urlopy chcą zabrać rower, firma THULE stworzyła uniwersalny uchwyt rowerowy ProRide 591, który dzięki solidnej konstrukcji oraz zastosowanym rozwiązaniom, pozwala na bezpieczny i wygodny transport roweru na dachu samochodu. Solidna konstrukcja uchwytu rowerowego THULE ProRide 591 wytrzymuje obciążenie do 20 kg, co umożliwia transport nawet ciężkich rowerów.

Czytaj dalej →