Uchwyt rowerowy FreeRide 532

Z przyjemnością prezentujemy uniwersalny uchwyt rowerowy FreeRide 532, przeznaczony do montażu na bagażniku bazowym samochodu, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji pozwala na bezpieczny i wygodny transport roweru na dachu samochodu. Dzięki dynamicznemu kształtowi i profilowanym wspornikom, uchwyt rowerowy FreeRide 532 firmy THULE, charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami aerodynamicznymi.

Przy pomocy uchwytu rowerowego THULE FreeRide 532 przewieziemy praktycznie każdy rower, o ile jego ciężar nie przekracza 17 kg. Prezentowany uchwyt na rower pasuje zarówno do ram okrągłych o rozmiarach 20 ? 70 mm, jak i ram owalnych o rozmiarach 65 ? 80 mm. Ekskluzywne tytanowe wykończenie sprawia, że bardzo dobrze komponuje się ze stylistyką nowoczesnych samochodów. Dodatkowe cechy użytkowe uchwytu rowerowego FreeRide 532 to: paski zębate do mocowania kół wykonane z wysokiej jakości tworzywa, zamknięcie uchwytu na belkach, zamknięcie roweru na uchwycie, pasuje do belek aluminiowych i prostokątnych,  pasuje do większości rowerów z hamulcami tarczowymi, posiada atest TUV i certyfikat City Crash.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>