Składany uchwyt pod kajak

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości i wygodnego w przechowywaniu uchwytu do przewozu kajaka za pomocą samochodu, to uchwyt pod kajak THULE Hull-a-Port Pro 837 jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Jest to jeden z najlepszych dostępnych w sprzedaży uchwytów pozwalających na bezpieczny i wygodny transport sprzętu wodnego na bagażniku dachowym samochodu.
837_2

Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji gdy jest nieużywany można go złożyć do poziomu bagażnika bazowego, poprawiając tym samym aerodynamikę samochodu i ułatwiając wjazd do garażu. Uniwersalny uchwyt na kajak THULE Hull-a-Port Pro 837 został odpowiednio przystosowany do montażu na belkach stalowych prostokątnych lub belkach aluminiowych aerodynamicznych.

837_3

W komplecie z uchwytem pod kajak THULE Hull-a-Port Pro 837 znajdziemy solidne taśmy mocujące pewnie trzymające kajak, gumowe osłony klamerek zabezpieczają kadłub kajaka i samochód przed zarysowaniem podczas załadunku i transportu oraz specjalny system łatwego i pewnego montażu. Najwyższa jakość wykonania zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla przewożonego sprzętu wodnego (atesty TUV/GS).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>