Box dachowy na bagaż THULE Motion

Bagażnik dachowy na bagaż THULE Motion 600 (czarny z połyskiem 6206B) to profesjonalny produkt, posiadający wyjątkowy kształt wieka, który zwiększa przestrzeń ładunkową (pojemność 320 litrów) oraz zapewnia odpowiednie właściwości aerodynamiczne (zmniejszony hałas, wibracje i zużycie paliwa). Ze względu na swoje właściwości użytkowe sprawdzi się zarówno podczas letnich, jak i zimowych podróży.

Box dachowy THULE w wersji Motion 600 wyposażono w kilka niezwykle użytecznych rozwiązań, które znacznie ułatwiają montaż boxa, jego załadunek i rozładunek oraz odpowiednio zabezpieczają bagaż przed kradzieżą i uszkodzeniami. Fabrycznie zamontowany system montażu Power-Click ze zintegrowanym wskaźnikiem siły mocowania ułatwia szybki i bezpieczny montaż boxu. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony przed kradzieżą box posiada kilka rygli. Klucz z miękkim uchwytem można wyjąć tylko wówczas, gdy wszystkie rygle są zamknięte. Kolejnym użytecznym rozwiązaniem jakie znajdziemy na wyposażeniu bagażnika THULE Motion 600 jest opatentowany system podnośników Dual-Force, które w połączeniu z zewnętrznym uchwytem, gwarantują wygodne otwieranie i zamykanie wieka. Estetyczne wykończenie doskonale komponuje się ze stylistyką nowoczesnych samochodów. Warto także zaznaczyć, że bagażniki dachowe THULE z serii Motion są następcą popularnych i cenionych przez użytkowników boxów Atlantis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>