Box bagażowy Taurus Altro 460

Aerodynamiczny, pojemny i łatwy w montażu box bagażowy Taurus Altro 460 to produkt, który stworzono z myślą o wymagających użytkownikach. Ze względu na przemyślaną konstrukcję oraz zastosowane rozwiązania, rewelacyjnie sprawdza się podczas letnich i zimowych podróży. Pojemność 460 litrów w połączeniu z ładownością do 75 kg, pozwala na załadowanie dużej ilości bagażu.


W celu odpowiedniego zabezpieczenia zarówno boxa, jak i bagażu, zastosowano w nim 3-punktowy zamek centralny (posiada system blokowania – klucz nie może być wyjęty gdy box jest otwarty), który dodatkowo zwiększa komfort obsługi bagażnika. Aerodynamiczny kształt wieka zmniejsza opór powietrza oraz redukuje zużycie paliwa. Kolejnym atutem omawianego bagażnika samochodowego jest jego łatwy montaż na dachu auta. Zapewnia go system szybkiego montażu UltraRapid. Wewnątrz boxa Taurus Altro 460 znajdziemy pasy zabezpieczające bagaż przed przemieszczaniem podczas jazdy. Warto także wspomnieć o innych cechach użytkowych, takich jak: montaż na belkach stalowych prostokątnych i aluminiowych aerodynamicznych, jednostronne otwieranie, wyprodukowany we Włoszech, wykonany z odpornego na warunki pogodowe tworzywa ABS.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>