Bagażnik rowerowy na tylne drzwi samochodu

Potrzebujesz wysokiej jakości bagażnika rowerowego montowanego na tylnych drzwiach samochodu? Ma on zapewniać bezpieczny transport przynajmniej dwóch rowerów? Jeśli tak, to z całą pewnością zainteresuje Cię uchwyt rowerowy THULE ClipOn High S1 9105, który nie tylko został odpowiednio przystosowany do montażu na tylnych drzwiach, ale także umożliwia komfortowy i bezpieczny transport dwóch rowerów.

Jedną z podstawowych zalet uchwytu rowerowego THULE ClipOn High S1 9105 jest to, że po zamontowaniu nie zasłania świateł samochodu, co sprawia że idealnie nadaje się do zastosowania w samochodach typu hatchback. Na jego wyposażeniu znalazło się także wiele dodatkowych rozwiązań, które zapewniają zarówno łatwy montaż bagażnika, jak i wygodny załadunek rowerów. Pokryte gumą uchwyty ramy skutecznie chronią rower przed zadrapaniami, jakie mogłyby powstać podczas transportu lub załadunku. Ponadto, wszystkie części uchwytu stykające się z autem zostały pokryte miękką powłoką ochroną. Wyposażony w paski zębate zapewnia stabilne mocowanie kół rowerów. Dodatkową zaletą prezentowanego produktu jest składana konstrukcja, która znacznie ułatwia jego przechowywanie poza sezonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>