Bagażnik dachowy Taurus Easy 430

Przedstawiamy wysokiej jakości bagażnik dachowy Taurus Easy 430 charakteryzujący się przystępną ceną, estetycznym wykończeniem oraz konstrukcją odporną na warunki pogodowe, dzięki czemu nawet po kilku latach eksploatacji wygląda jak nowy. Box dachowy do samochodu Easy 430 został w całości wykonany z tworzywa ABS, które charakteryzuje się podwyższoną odpornością na wodę, kurz, uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne temperatury, przez co skutecznie chroni bagaż przed wpływem warunków atmosferycznych.

Istotną właściwością użytkową bagażnika dachowego do samochodu Easy 430 jest duża pojemność (430 litrów) i ładowność (50 kg), dzięki czemu możemy zabrać wiele dodatkowych przedmiotów na wakacyjny lub zimowy urlop. Box dachowy Easy 430 wyposażono w kilka rozwiązań, które gwarantują optymalny poziom bezpieczeństwa, zarówno dla boxu, jak i przewożonego w nim bagażu. Na wyróżnienie zasługuje udoskonalony trzypunktowy zamek centralny i przedni zatrzask zabezpieczający, które skutecznie chronią bagaż przed kradzieżą. Z kolei taśmy do mocowania bagażu, chronią go przed przypadkowym przemieszczaniem w czasie jazdy. Warto także wspomnieć o specjalnych sprężynach, które wspomagają otwieranie wieka zwiększają komfort obsługi boxa. W komplecie z boxem bagażowym znajdziemy obejmy „U” do montażu na belkach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>