Bagażnik bazowy na relingi

Prezentujemy jeden z najlepszych na rynku bagażnik bazowy na relingi THULE 775 Rapid System, który charakteryzuje się stylowym wykończeniem, dobrymi parametrami aerodynamicznymi oraz maksymalnym poziomem bezpieczeństwa dla przewożonego ładunku. Stopy bagażnikowe THULE 775 Rapid System dzięki odpowiedniej konstrukcji, pasują do większości rozmiarów relingów, nawet tych o największych średnicach. Mogą także współpracować zarówno z belkami stalowymi prostokątnymi, jak i aluminiowymi aerodynamicznymi.

Solidne wykonanie bagażnika bazowego THULE 775 Rapid System zapewnia udźwig do 100 kg, co pozwala na przewóz na dachu samochodu nawet ciężkich przedmiotów. Stopy bagażnikowe THULE 775 posiadają stalową taśmę powlekaną gumą zaciskającą się na belce relingu podczas dokręcania zintegrowanego pokrętła. Wszystkie elementy potrzebne do dopasowania bagażnika do auta znajdują się w komplecie ze stopami (nie potrzebne są żadne narzędzia). Zgodność z certyfikatem TUV i normami City Crash sprawia, że stopy THULE 775 są jednym z najbezpieczniejszych produktów tego typu. Warto także wspomnieć o pozostałych właściwościach użytkowych, takich jak: mimo małej wysokości i szerokości stopy pasują nawet do najszerszych relingów ? 20-68, gumowa wyściółka chroni powierzchnię relingu przed zadrapaniem, zamki w komplecie, kompatybilny z Thule One Key System.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>