Bagażnik bazowy bez relingów THULE 753

THULE 753 Rapid Fixpoint to profesjonalny bagażnik bazowy bez relingów, który dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz zgodności z najnowszymi normami bezpieczeństwa, pozwala na wygodny i bezpieczny przewóz ładunku na dachu samochodu. Ze względu na swoją konstrukcję bagażnik bazowy THULE 753 nadaje się do współpracy z autami posiadającymi na dachu fabryczne punkty montażowe.


Wytrzymały, niski bagażnik bazowy THULE 753 Rapid Fixpoint bardzo elegancko prezentuje się na dachu każdego nowoczesnego auta. Jego odpowiednia aerodynamika nie tylko zwiększa komfort prowadzenia samochodu, ale także minimalizuje opór powietrza i redukuje zużycie paliwa. Wszystkie elementy potrzebne do dopasowania bagażnika do auta znajdują się w komplecie (w przypadku niektórych modeli samochodów wymagany jest dodatkowy zestaw dopasowujący kit). Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji bagażnik THULE 753 charakteryzuje się łatwym montażem, który nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi. Warto także wspomnieć o pozostałych właściwościach bagażnika dachowego THULE 753 Rapid Fixpoint, takich jak: pasuje do belek stalowych prostokątnych i aluminiowych aerodynamicznych, maksymalna ładowność do 100 kg, spełnia rygorystyczne normy testu City Crash.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>