Archiwum Miesięczne: Marzec 2014

Boxy dachowe THULE Touring

W ofercie marki THULE pojawiła się nowa linia boxów dachowych THULE Touring, które w najbliższym czasie zastąpią popularne autoboxy THULE Pacific. Autoboxy dachowe THULE Touring dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu każdy odbiorca znajdzie produkt, który będzie w pełni spełniał jego oczekiwania.
Czytaj dalej →

Uchwyt rowerowy na wypad pod miasto

Za oknami robi się coraz cieplej. W związku z czym coraz częściej będziemy wyjeżdżali pod miasto wypocząć na łonie natury. Nie ma lepszego sposobu spędzania wolnego czasu, niż aktywny wypoczynek. Coraz popularniejsze w naszym kraju robią się zorganizowane wyjazdy pod miasto na wspólne wycieczki rowerowe. Oczywiście niejednokrotnie w poszukiwaniu ciekawej trasy trzeba przejechać wiele kilometrów. Jeżeli nie mamy jeszcze odpowiedniego bagażnika rowerowego warto zastanowić się nad jego kupnem. Jeżeli szukamy dowolnego uchwytu rowerowego dobrze sprawdzić ofertę firmy marka.com.pl – lidera sprzedaży mocowań na potrzeby indywidualne.  W firmie pracuje grono specjalistów, którzy zawsze chętnie doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Składany uchwyt pod kajak

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości i wygodnego w przechowywaniu uchwytu do przewozu kajaka za pomocą samochodu, to uchwyt pod kajak THULE Hull-a-Port Pro 837 jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Jest to jeden z najlepszych dostępnych w sprzedaży uchwytów pozwalających na bezpieczny i wygodny transport sprzętu wodnego na bagażniku dachowym samochodu.
Czytaj dalej →