Archiwum Miesięczne: Październik 2012

Bagażnik rowerowy na tylne drzwi samochodu

Potrzebujesz wysokiej jakości bagażnika rowerowego montowanego na tylnych drzwiach samochodu? Ma on zapewniać bezpieczny transport przynajmniej dwóch rowerów? Jeśli tak, to z całą pewnością zainteresuje Cię uchwyt rowerowy THULE ClipOn High S1 9105, który nie tylko został odpowiednio przystosowany do montażu na tylnych drzwiach, ale także umożliwia komfortowy i bezpieczny transport dwóch rowerów.
Czytaj dalej →

Bagażnik bazowy na relingi

Prezentujemy jeden z najlepszych na rynku bagażnik bazowy na relingi THULE 775 Rapid System, który charakteryzuje się stylowym wykończeniem, dobrymi parametrami aerodynamicznymi oraz maksymalnym poziomem bezpieczeństwa dla przewożonego ładunku. Stopy bagażnikowe THULE 775 Rapid System dzięki odpowiedniej konstrukcji, pasują do większości rozmiarów relingów, nawet tych o największych średnicach. Mogą także współpracować zarówno z belkami stalowymi prostokątnymi, jak i aluminiowymi aerodynamicznymi.
Czytaj dalej →

Bagażnik bazowy bez relingów THULE 753

THULE 753 Rapid Fixpoint to profesjonalny bagażnik bazowy bez relingów, który dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz zgodności z najnowszymi normami bezpieczeństwa, pozwala na wygodny i bezpieczny przewóz ładunku na dachu samochodu. Ze względu na swoją konstrukcję bagażnik bazowy THULE 753 nadaje się do współpracy z autami posiadającymi na dachu fabryczne punkty montażowe.

Czytaj dalej →

Boxy bagażowe THULE Excellence

Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, poszukujących ekskluzywnego boxu dachowego do przewozu ładunku, firma THULE stworzyła najwyższej klasy bagażnik Excellence, który dzięki stylowemu wykończeniu oraz zastosowanym rozwiązaniom, spełnia oczekiwania wszystkich wymagających odbiorców. Nowatorsko poprowadzona kreska projektanta sprawia, że box bagażowy THULE Excellence rewelacyjnie współgra z linią wysokiej klasy samochodów osobowych.
Czytaj dalej →

Uchwyt rowerowy na hak THULE Xpress

Planujesz weekendowy wyjazd w góry? Chcesz zabrać ze sobą rowery? Jeśli tak, to z całą pewnością zainteresuję Cię uniwersalny uchwyt rowerowy na hak samochodu THULE Xpress 970, który umożliwia nie tylko bezpieczny, ale także wygodny transport dwóch rowerów na haku auta.
Czytaj dalej →

Aluminiowy bagażnik rowerowy THULE ProRide

Z myślą o osobach, które na wakacyjne urlopy chcą zabrać rower, firma THULE stworzyła uniwersalny uchwyt rowerowy ProRide 591, który dzięki solidnej konstrukcji oraz zastosowanym rozwiązaniom, pozwala na bezpieczny i wygodny transport roweru na dachu samochodu. Solidna konstrukcja uchwytu rowerowego THULE ProRide 591 wytrzymuje obciążenie do 20 kg, co umożliwia transport nawet ciężkich rowerów.

Czytaj dalej →

Box dachowy na bagaż THULE Motion

Bagażnik dachowy na bagaż THULE Motion 600 (czarny z połyskiem 6206B) to profesjonalny produkt, posiadający wyjątkowy kształt wieka, który zwiększa przestrzeń ładunkową (pojemność 320 litrów) oraz zapewnia odpowiednie właściwości aerodynamiczne (zmniejszony hałas, wibracje i zużycie paliwa). Ze względu na swoje właściwości użytkowe sprawdzi się zarówno podczas letnich, jak i zimowych podróży.

Czytaj dalej →

Box bagażowy THULE Pacific

THULE 631652 Pacific 600 to najwyższej klasy box bagażowy przeznaczony do montażu na dachu samochodu osobowego. Charakteryzujący się pojemnością 310 litrów oraz ładownością do 50 kg, bardzo dobrze sprawdza się podczas dłuższych podróży.

Czytaj dalej →

Składany box dachowy THULE

Prezentujemy składany box dachowy THULE 6011 Ranger 90, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz zastosowanym rozwiązaniom, charakteryzuje się łatwym i szybkim montażem oraz wygodnym transportem i przechowywaniem (zajmuje niewiele miejsca, bez problemu mieści się w bagażniku, garażu lub nawet w szafie).  Idealnie dopasowany do niedużych samochodów osobowych.

Czytaj dalej →

Box bagażowy Taurus Altro 460

Aerodynamiczny, pojemny i łatwy w montażu box bagażowy Taurus Altro 460 to produkt, który stworzono z myślą o wymagających użytkownikach. Ze względu na przemyślaną konstrukcję oraz zastosowane rozwiązania, rewelacyjnie sprawdza się podczas letnich i zimowych podróży. Pojemność 460 litrów w połączeniu z ładownością do 75 kg, pozwala na załadowanie dużej ilości bagażu.

Czytaj dalej →